Filmukas KRIUKŲ MOKYKLAI 195

2022kvieciamemokytis

2022sokis

Joniškio rajono savivaldybės taryba 2022 m. kovo 31 d. priėmė sprendimą T-51 „Dėl sutikimo reorganizuoti Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokyklą, Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinę mokyklą, Joniškio r. Kriukų pagrindinę mokyklą ir steigti Joniškio r. pagrindinę mokyklą“ (reg. 2022-02-24 Nr. TSP-32).

JONIŠKIO R. GASČIŪNŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS, JONIŠKIO R. GATAUČIŲ MARCĖS KATILIŪTĖS MOKYKLOS, JONIŠKIO R.  KRIUKŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS REORGANIZAVIMO SĄLYGŲ APRAŠAS

Joniškio r. pagrindinės mokyklos nuostatų projektas

Jau nuo rugsėjo 1 d. Gasčiūnų, Gataučių ir Kriukų mokyklų mokiniai turės naujų galimybių ugdymuisi: išplėstos mokymosi aplinkos, apjungta visų mokomųjų dalykų metodinė veikla. Mokiniai tyrinėdami ir eksperimentuodami, bandydami ir patirdami, galės tobulinti asmenines kompetencijas.

Bendros mokyklų projektinės, socialinės, sportinės, kultūrinės veiklos sudarys sąlygas atsiskleisti mokinių saviraiškai. Kiekvienam vaikui suteiksime galimybę atrasti save ir siekti įvairiapusės asmeninės pažangos.

Informaciją apie 2022-2023 m. m. Kriukų mokyklos renginius ir įvykius rasite „2022-2023 m. m. laikraštėlyje"

Ankstesniųjų mokslo metų informaciją apie Kriukų mokyklos renginius ir įvykius rasite ČIA

Nuo Naujųjų metų mūsų mokyklai vadovauja Linas Česnulis. Sveikiname ir linkime sėkmės.

2022linascesnulis

LIETUVOS VĖLIAVOS ŠIMTMETIS