2020sveikaituristauk

BENDRUOMENĖS ŽYGIS „SVEIKAI TURISTAUK"

Rugsėjo 30-ąją mūsų mokyklos sportiškieji bendruomenės nariai ėjo į žygį už mokyklą ir už Joniškį, prisijungę su programėle „Walk15". Žingsniavo apie 80 žmonių. Įveikti daugiau nei 8 kilometrai. Grįžusieji pasiskirstė komandomis ir lankėsi linksmose, integruotų dalykų stotelėse, kur galėjo išbandyti savo jėgas įvairiose veiklose. Vėliau visi dalyviai vaišinosi vietoje ant laužo keptomis dešrelėmis. Turistiniai pietūs buvo puiki galimybė visiems pabūti drauge gryname ore, pasidalinti žygio įspūdžiais.

Rugsėjo 4 d. tradiciškai jau ketvirtą kartą mokyklos komanda jungėsi į Walk15 žygį Kaune. Smagu, kai tuo gyvena visa mokykla, nes žygio Šiauliuose metu buvome pripažinti „Masiškiausiai einanti mokykla".

2021walk15

Birželio 15 d. 10 klasės mokiniai ir klasės vadovė I. Kenzgailienė paskutinį kartą kartu iškylavo Žagarėje. Jie aplankė „Meilės salą", praėjo Ozo pažintiniu taku, lankėsi poilsio zonoje. Iškylos metu pasidalino 6 metų, praleistų kartu, prisiminimais, žaidė žaidimus.

VASARIO 16-OSIOS PAMINĖJIMO AKIMIRKOS

MES IŠKYLAUJAME

Šeštadienį, t. y., spalio 10 d., antrokai, pasikvietę kartu vykti vyresniuosius brolius, vyresnes sesutes, savo mamas vykome į Šiaulių kino teatrą

„Atlantis Cinemas”.  Filmo metu susitikome su mūsų mylimais filmo herojais: Šegiu, su šuniuku Skūbiu - neatsiejamais draugais, kurie dažnai kartu patenka į visokiausius nemalonumus. Jie bei dar keli bičiuliai Fredas, Velma ir Dafne narplioja įvairiausias bylas.

Filmas labai patiko, todėl po filmo autobuse jį aptarėme ir visi priėjome išvados, kad tikra draugystė nugali visas negandas.

Po to važiavome į Dargaičių mini Zoo. Ten susipažinome su alpakomis bei kitais gyvūnais. Šiuo metu ūkyje gyvena net 21 skirtinga gyvūnų rūšis. Mini Zoo galėjome pašerti, paglostyti gyvūnus, kartu nusifotografuoti, pajodinėti poniais.

Mini Zoo yra gyvūnų namai, todėl džiaugėmės, kad ten suteiktos bene pačios geriausios sąlygos gyvūnams Lietuvoje. Čia pamatėme laimingus ir labai tvarkingoje aplinkoje gyvenančius gyvūnus. O jų čia nemažai. Tai ir alpakos, kupranugaris, šinšilos, triušiai, asiliukai, olandų miniatiūriniai ožiukai ir kt. gyvūnai.

Išvyka mums taip patiko, kad nesinorėjo grįžti namo. Visi nutarėme, jei leis galimybės dar ne kartą vyksime į išvykas. Kartu bendraudami kitose aplinkose, tapsime draugiškesniais ir drausmingesniais.

Antrokai ir antros klasės mokytoja Regina Katinienė

MOKYKLOS BENDRUOMENĖS ŽYGIS #beactive #europosjudumosavaite