Priešmokyklinio ugdymo grupė

PUG

Priešmokyklinio ugdymo tvarkos aprašas

Priešmokyklinio ugdymo bendroji programa

Priešmokyklinio amžiaus vaikų pasiekimų ir pažangos vertinimo tvarkos aprašas

Priešmokyklinio ir pradinio ugdymo ankstinimo etapai

Priešmokyklinio ir pradinio ugdymo ankstinimo schema

Priešmokyklinio ugdymo tikslas – sustiprinti vaiko socializacijos, bendravimo pamatus, parengti jį mokyklai ir palengvinti perėjimą nuo ugdymo šeimoje ar darželyje prie sistemingo ugdymosi mokykloje.

Priešmokyklinio ugdymo grupę gali lankyti vaikai, kuriems tais kalendoriniais metais sueina 6 metai. Priešmokyklinis ugdymas gali būti teikiamas ir anksčiau tėvų (globėjų, rūpintojų) sprendimu, bet ne anksčiau, negu vaikui sueina 5 metai. Maksimalus vaikų skaičius grupėje - 20.

Grupėje dirba vienas priešmokyklinio ugdymo pedagogas. Ugdymas priešmokyklinėje grupėje trunka 4 valandas per dieną. Priešmokyklinis ugdymas vykdomas pagal vienų metų švietimo ir mokslo ministro patvirtintą priešmokyklinio ugdymo bendrąją programą. Ugdymas vyksta kaip vientisas procesas. Organizuojant žaidimus ir kitas veiklas, ugdomos vaikų pažintinės, socialinės, komunikavimo, sveikatos saugojimo ir meninės kompetencijos.

Priešmokyklinio ugdymo pedagoge mokykloje dirba

Alina Novikienė

Priešmokyklinio ugdymo grupės veikla vyksta PU kabinete, I a.

Darbo laikas

Savaitės dienos