Minint Europos judumo savaitę vakar „Aušros“ gimnazijos stadione susirinkę gyventojai siekė pagerinti jau esamą Lietuvos rekordą „Masiškiausia vienoje vietoje mankšta“. Prie šios akcijos prisijungė ir mūsų mokykla. Net 40 mokinių, tėvelių ir mokytojų dalyvavo linksmoje mankštoje. Ačiū!

Pirmokai ir antrokai (mokytoja I. Gylytė) susipažino su biblioteka, joje esančia knygų įvairove: žaislinės, jutiminės, žaidybinės, garsinės, didžiausios, mažiausios. Mokėsi bibliotekos taisyklių, kaip pasirinkti norimą knygą, pasitikrino skaitymo įgūdžius, žaidė įvairius žaidimus. Pasižadėjo būti gerais skaitytojais. Ačiū mokyklos bibliotekininkei Aldonai ir Joniškio r. J. Avyžiaus bibliotekos Kriukų filialo bibliotekininkei Violetai.

Mokyklos žygeivių komanda dalyvavo Kaune vykusiose „Iki” ėjimo varžybose su #walk15.

MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA 2022

Praėjus Rugsėjo 1-osios šventei, pirmokai ir mokytoja dėkoja Joniškio rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos Kriukų ugniagesių komandai už sveikinimus ir dovanėles, taip pat -  Joniškio rajono savivaldybei už dovanas – mokyklinių reikmenų rinkinius

Beto, visus praėjusius mokslo metus mokyklos bendruomenė dalyvavo „Mokyklos eina" projekte - uoliai žygiavo su walk15 programėle. Nugalėtojais tapo darbuotojų komanda (O. Mandziukienė, I. Gecevičienė, I. Valiukienė, S.Laukutienė, S. Rudienė, A. Venskus, T. Jonaitis ir I. Gylytė). Rugsėjo 1-osios proga savo laimėtu prizu (vaisiais iš „Iki") jie pasidalino su visa bendruomene.

Papildoma informacija